Jewellery box Zigda, pink, 18x17x10cm
ID: 2000000827612
Discount 30 %
€18.87
€26.95
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Polyurethane |
| Material: | Polyester |
| Color: | Pink |
| Height: | 10 cm |
| Width: | 17 cm |
| Length: | 18 cm |
| Weight: | 1.2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский