Electric recliner/rocking chair Hohenberg, brown, rotatable 210 degrees, H84-106x96x105-170cm
ID: 2000001162071
€359.00
Product details
Product details
Discover the product's functionality in the video: https://youtube.com
Power recliner w/rocker &swivel 210 degrees
Plywood frame
Pocket spring seat, 28D foam on top
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Wood |
| Color: | Brown |
| Height: | 106 cm |
| Width: | 170 cm |
| Length: | 96 cm |
| Seat height: | 44.5 - 51.5 cm |
| Armrest height: | 57 - 65 cm |
| Weight: | 49.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Recliner/ rocking chair Oforsen, taupe, manually adjustable, H100cm 100x150x112cm, seat high 52 cm
100 cm 150 cm 112 cm
€369.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский