LED Bulb warm white, E14 6W, 810lm, 2700K, 7.5x4.5x4.5cm
ID: 8592920114612
€3.95
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Height: | 7.5 cm |
| Width: | 4.5 cm |
| Length: | 4.5 cm |
| Weight: | 0.1 kg |
| Bulb type: | E14 |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Pendant lamp Raidon 4, opal white/matt black, H25x30cm, G9, 4x5W(MAX)
30 cm 25 cm 25 cm
€41.30
€59.00
- -30 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский