Pendant lamp Raidon 4, opal white/matt black, H25x30cm, G9, 4x5W(MAX)
ID: 2000001125618
Bulbs are not included.
Discount 30 %
€41.30
€59.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Height: | 30 cm |
| Width: | 25 cm |
| Length: | 25 cm |
| Weight: | 2.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Pendant lamp Raidon 8, opal white/matt black, H25x60cm, G9, 8x5W(MAX)
60 cm 25 cm 25 cm
€49.50
€99.00
- -50 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский