Office chair Darlington, grey ,velvet, H106x70x64cm seat height 48-54cm
ID: 2000001097892
€149.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Polyester |
| Color: | Grey |
| Height: | 106 cm |
| Width: | 70 cm |
| Length: | 64 cm |
| Seat height: | 48 - 54 cm |
| Weight: | 13.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Resting chair Acri, dark grey, rotatable 360 degrees, H88x73x82cm, seat high 44cm
88 cm 73 cm 82 cm
€289.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский