Pendant lamp Rade smoke, H33-145x140x35, G9x8 LED 5W(MAX)
ID: 2000001059319
Bulbs are not included.
€115.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Color: | Grey |
| Height: | 145 cm |
| Width: | 35 cm |
| Length: | 140 cm |
| Weight: | 4.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Resting chair Acri, dark grey, rotatable 360 degrees, H88x73x82cm, seat high 44cm
88 cm 73 cm 82 cm
€289.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский