Mini LED Fireplace with imitation of fire, 30x11x20cm
ID: 8717794839502
€22.95
Product details
Product details
Powered by 3x C / LR14 batteries (not included)
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Black |
| Height: | 20 cm |
| Width: | 11 cm |
| Length: | 30 cm |
| Weight: | 0.2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский