Photo frame Medle, silver color, 10x15cm
ID: 2000001136614
€9.95
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Silver |
| Height: | 10 cm |
| Width: | - |
| Length: | 15 cm |
| Weight: | 0.31 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Photo frame Harmony, gold color, 10x15cm photograph, H22.5x17.5x11.5cm
22.5 cm 17.5 cm 11.5 cm
€9.95
NEW
DISCOUNTS
English
Русский