Bowl Flower, blue, H4.8cm, D15cm
ID: 3560233849755
Discount 30 %
€3.22
€4.60
Product details
Product details
| Material: | Porcelain |
|---|---|
| Material: | Stone |
| Color: | Blue |
| Height: | 4.8 cm |
| Width: | 15 cm |
| Length: | 15 cm |
| Weight: | 0.37 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский