Bowl set Happy and Please, white, 200ml D11,5 H7,5cm
ID: 4250255858482
Discount 30 %
€20.27
€28.95
Product details
Product details
| Material: | Porcelain |
|---|---|
| Color: | White |
| Height: | 7.5 cm |
| Width: | 15 cm |
| Length: | 15 cm |
| Volume: | 200 ml |
| Weight: | 0.62 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO fiftyeight products |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский