Dessert plate Alix, white with black edge, D20cm, H2.3cm
ID: 3560232670725
€5.50
Product details
Product details
| Material: | Porcelain |
|---|---|
| Color: | Black |
| Color: | White |
| Height: | 2.3 cm |
| Width: | 20 cm |
| Length: | 20 cm |
| Weight: | 0.55 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский