Dinner plate Alix, white with black edge, D27cm, H2.5cm
ID: 3560232670688
€5.95
Product details
Product details
| Material: | Porcelain |
|---|---|
| Color: | Black |
| Color: | White |
| Height: | 2.5 cm |
| Width: | 27 cm |
| Length: | 27 cm |
| Weight: | 0.9 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский