Ottoman Navel 2, coral rose color, 61x41x38cm
ID: 2000000895031
€59.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Polyester |
| Color: | Pink |
| Height: | 38 cm |
| Width: | 41 cm |
| Length: | 61 cm |
| Weight: | 4.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский