Decorative table Velards M, antique brass color, H54x50cm
ID: 2000000883656
€79.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Gold |
| Height: | 54 cm |
| Width: | 50 cm |
| Length: | 50 cm |
| Weight: | 4 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский