Round table Bagnolo, 33x36cm
ID: 2000001062463
Discount 30 %
€55.30
€79.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Gold |
| Height: | 66 cm |
| Width: | 47 cm |
| Length: | 47 cm |
| Weight: | 8 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский