Side table Domero Geo, brown, D25cm, H50cm
ID: 4025621865704
Discount 30 %
€76.30
€109.00
Product details
Product details
| Material: | MDF |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Brown |
| Height: | 50 cm |
| Width: | 25 cm |
| Length: | 25 cm |
| Weight: | 4.5 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
Customers who bought this product also bought:
Dining chair Sarre 41, brown/mustard color, rotatable 360 degrees, H91x64.5x59cm, seat height 49.5cm
91 cm 64.5 cm 59 cm
€119.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский