Side table Krano L, H51, D52cm
ID: 4020607938373
Discount 30 %
€55.30
€79.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Green |
| Height: | 51 cm |
| Width: | 52 cm |
| Length: | 52 cm |
| Weight: | 1.9 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский