Side table Krano S, H37, D32cm
ID: 4020607938397
Discount 30 %
€38.50
€55.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Pink |
| Height: | 37 cm |
| Width: | 32 cm |
| Length: | 32 cm |
| Weight: | 1.9 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский