Side table Manifattura Bronze, 42x67x36cm
ID: 4025621862185
Discount 50 %
€103.00
€206.00
Product details
Product details
| Material: | Iron |
|---|---|
| Color: | Bronze |
| Height: | 42 cm |
| Width: | 36 cm |
| Length: | 67 cm |
| Weight: | 12 kg |
| Tabletop shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский