Table Sindi, sheesham wood, D60cm H35cm
ID: 2000001100882
Discount 50 %
€89.50
€179.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Color: | Brown |
| Height: | 35 cm |
| Width: | 60 cm |
| Length: | 60 cm |
| Weight: | 17 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский