Side table Spacey, golden color, H46xD36cm
ID: 4025621863922
€185.00
Product details
Product details
| Material: | Aluminium |
|---|---|
| Color: | Gold |
| Height: | 46 cm |
| Width: | 36 cm |
| Length: | 36 cm |
| Weight: | 4.4 kg |
| Weight capacity: | 20 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский