Table lamp Nagold, H37cm, D26cm, E27 60W(MAX)
ID: 2000001124109
Bulbs are not included.
Discount 20 %
€47.92
€59.90
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Ceramic |
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Height: | 37 cm |
| Width: | 26 cm |
| Length: | 26 cm |
| Weight: | 4.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский