Table lamp Rade white/brass color, H48x24x19cm, G9x4 5W(MAX)
ID: 2000001111109
Bulbs are not included.
€59.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Glass |
| Color: | Brass |
| Color: | White |
| Height: | 48 cm |
| Width: | 19 cm |
| Length: | 24 cm |
| Weight: | 2.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский