Wall lamp Jasseron gold, transparent/gold color, 25x65cm, LED 16W, 3000K, 880lm
ID: 2000001210024
€175.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Crystal |
| Material: | Plastic |
| Color: | Transparent |
| Color: | Gold |
| Height: | 65 cm |
| Length: | 25 cm |
| Weight: | 3.2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский