Wall lamp Yardiny, E14 40W(MAX), H29cm, 25x13.5cm
ID: 2000001038703
Bulbs are not included.
Discount 40 %
€35.40
€59.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Glass |
| Color: | Gold |
| Height: | 29 cm |
| Width: | 13.5 cm |
| Length: | 25 cm |
| Weight: | 3.2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Wall lamp Kending, transparent/gold color, H15.6x23.4x16cm, LED 12W, 3000K/4000K/6000K
15.6 cm 23.4 cm 16 cm
€69.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский