Grīdas lampa Sarli ar LED lasāmgaismu, H166xD41cm, E27 60W(MAX), LED 1x1W
166 cm 41 cm 41 cm
€ 99,00
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Materiāls: | Plastmasa |
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Misiņa |
| Augstums: | 160 cm |
| Platums: | 35 cm |
| Garums: | 35 cm |
| Svars: | 6.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |