Sienas spogulis Ivla, 63x143cm
ID: 2000000914886
€ 79,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Materiāls: | Plastmasa |
| Krāsa: | Balta |
| Augstums: | 143 cm |
| Platums: | 4 cm |
| Garums: | 63 cm |
| Svars: | 10.5 kg |
| Forma: | Taisnstūrveida |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda