Spogulis Balme, zelta krāsa, D83.5x4.5cm
ID: 2000001121986
€ 85,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 83.5 cm |
| Platums: | 4.5 cm |
| Garums: | 83.5 cm |
| Svars: | 13 kg |
| Forma: | Apaļa |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda