Spogulis Idena II, zelta krāsa, 47x40.7cm
ID: 2000001044490
Atlaide 40 %
€ 21,60
€ 36,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Stikls |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 47 cm |
| Garums: | 41 cm |
| Svars: | 3 kg |
| Forma: | Cita forma |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Plaukts uz riteņiem Narrow wheels troley, 3 līmeņu, bambusa, H74.5x36x15cm
74.5 cm 36 cm 15 cm
€ 34,90
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda