Pendant lamp Yabukka gold, transparent/gold color, H280cm, D50cm, LED 100W, 3000K/4000K/6000K, 5500lm
ID: 2000001210185
€351.24
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Crystal |
| Material: | Plastic |
| Color: | Gold |
| Color: | Transparent |
| Height: | 280 cm |
| Width: | 50 cm |
| Length: | 50 cm |
| Weight: | 16 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский