Pendant lamp Rego, brass color, E27 6x60W (max), H43-138cm, D56cm
ID: 2000000911847
Bulbs are not included.
€88.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Gold |
| Height: | 138 cm |
| Width: | 56 cm |
| Length: | 56 cm |
| Weight: | 2.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский