Pendant glass lamp Rio-3, cognac color, H51-156cm, D46cm, E27 3x60W(MAX)
ID: 2000000858081
Bulbs are not included.
€110.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Color: | Brass |
| Height: | 156 cm |
| Width: | 46 cm |
| Weight: | 4.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Pendant lamp Rokko 6, beige/blue/chrome color, H45-135cm, D75cm, E14x6 40W(MAX)
14 cm 75 cm 75 cm
€124.00
€155.00
- -20 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский