Pendant lamp Illo white 140, white/copper color, H50x98x160-300x10cm, LED 54W, 3000K, 5400lm
ID: 2000001210055
€399.00
Product details
Product details
| Material: | Polycarbonate |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Copper |
| Color: | White |
| Height: | 98 cm |
| Width: | 10 cm |
| Length: | 300 cm |
| Weight: | 5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский