Pendant lamp Illo white 115, white/copper color, H55-150x115-200x10cm, LED 36W, 3000K, 3600lm
ID: 2000001210048
€199.00
Product details
Product details
| Material: | Polycarbonate |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Copper |
| Color: | White |
| Height: | 150 cm |
| Width: | 10 cm |
| Length: | 200 cm |
| Weight: | 4.2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский