Pendant lamp Illo white 83, white/copper color, 83-120cm, LED 22W, 3000K, 2200lm
ID: 2000001210031
€155.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Polycarbonate |
| Color: | White |
| Color: | Copper |
| Height: | 60 cm |
| Width: | 8 cm |
| Length: | 120 cm |
| Weight: | 3.8 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский