Pendant lamp Jallais, transparent/gold color, D60cm, LED 128W, 3000K, 7040lm
ID: 2000001210000
€750.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Crystal |
| Material: | Plastic |
| Color: | Transparent |
| Color: | Gold |
| Width: | 60 cm |
| Length: | 60 cm |
| Weight: | 14 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский