Pendant lamp Jonowo gold, transparent/gold color, D80cm, LED 64W, 3000K, 3520lm
ID: 2000001210017
€590.00
Product details
Product details
| Material: | Crystal |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Color: | Gold |
| Color: | Transparent |
| Width: | 80 cm |
| Length: | 80 cm |
| Weight: | 11.6 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский