Pendant lamp Kalgari XL, gold/champagne color, H75cm, D60cm, E14x17 40W(MAX)
ID: 2000001209769
Bulbs are not included.
€799.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Crystal |
| Material: | Plastic |
| Height: | 75 cm |
| Width: | 60 cm |
| Length: | 60 cm |
| Weight: | 37 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский