Pendant lamp Saija, transparent/brass color, D78cm, LED 79W, 3000K/4000K/6000K, 4345lm
ID: 2000001209844
€249.00
Product details
Product details
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Color: | Brass |
| Color: | Transparent |
| Width: | 78 cm |
| Length: | 78 cm |
| Weight: | 6 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский