Pendant lamp Sailly, transparent/brass color, D64cm, LED 38W, 3000K/4000K/6000K, 2090lm
ID: 2000001209943
€135.00
Product details
Product details
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Transparent |
| Color: | Brass |
| Width: | 64 cm |
| Length: | 64 cm |
| Weight: | 3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский