Pendant lamp Yulle, H82cm, D68cm, E14x8 40W(MAX)
ID: 2000001210192
€329.75
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Material: | Plastic |
| Material: | Crystal |
| Height: | 82 cm |
| Width: | 68 cm |
| Length: | 68 cm |
| Weight: | 10 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский