Wall clock Be Square, black/white, 35x35cm
ID: 2000001073940
Battery type: 1x AA (LR6) not included
Discount 20 %
€44.00
€55.00
Product details
Battery type: 1x AA (LR6) not included
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Color: | Black and white |
| Height: | 35 cm |
| Length: | 35 cm |
| Weight: | 2.7 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO NEXTIME |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский