Wall clock Drum Blue, d34cm
ID: 4025621306023
Discount 50 %
€49.50
€99.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Blue |
| Height: | 34 cm |
| Width: | 17 cm |
| Length: | 34 cm |
| Weight: | 2.7 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский