Wall clock Grand Hotel, Ø-63cm
ID: 2000000827087
Discount 50 %
€22.98
€45.95
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Material: | Plastic |
| Color: | Cream |
| Height: | 63 cm |
| Width: | 11 cm |
| Length: | 63 cm |
| Weight: | 4.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский