Wall clock Paul, wood, D40cm
ID: 2000000962429
Discount 20 %
€22.00
€27.50
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Color: | Grey |
| Height: | 40 cm |
| Length: | 40 cm |
| Weight: | 0.9 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO NEXTIME |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский