Wall clock, silver/white, oval, 27x5x33cm
ID: 5204116991541
Discount 20 %
€10.00
€12.50
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | White |
| Height: | 33 cm |
| Width: | 5 cm |
| Length: | 27 cm |
| Weight: | 0.9 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский