Floor lamp Bella Bronze, H174xD27cm E27 60W(MAX)
ID: 2000000961125
€99.00
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Color: | Bronze |
| Height: | 174 cm |
| Width: | 27 cm |
| Length: | 27 cm |
| Weight: | 9 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский