Floor lamp Feather Palm, white, H165cm D90cm, E27 35W(MAX)
ID: 4025621537502
Bulbs are not included.
Discount 30 %
€258.30
€369.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Ostrich feathers |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Plastic |
| Height: | 165 cm |
| Width: | 90 cm |
| Length: | 90 cm |
| Weight: | 4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
Customers who bought this product also bought:
Floor lamp Bird Wings, gold/black color, H168x66x43.2cm, E27 40W(MAX), 50/60Hz
168 cm 43 cm 66 cm
€173.70
€579.00
- -70 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский