Floor lamp Solal, cream, H124cm, D28cm, E27x2 25W(MAX)
ID: 3560231098834
Bulbs are not included.
€99.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Material: | Concrete |
| Material: | Plastic |
| Color: | Cream |
| Height: | 124 cm |
| Width: | 28 cm |
| Length: | 28 cm |
| Weight: | 3.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский