Floor lamp Tensor, matte brass, H200cm D27cm, E27 60W
ID: 2000000953625
Discount 20 %
€140.00
€175.00
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Brass |
| Height: | 200 cm |
| Width: | 27 cm |
| Length: | 27 cm |
| Weight: | 21 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский